Lajme

50 vjet, Shkurte Fejza, zëri kombit

Mbrëmë këngëtarja Shkurte Fejza mbajti koncert jubilar me rastin e 50 vjetorit të karrierës së saj si këngëtare. Gjysmë shekulli karrierë të përkushtuar me dashuri të pakushtëzuar për Kosovën. Gjithë populli shqiptar është falemenderues për këngët e Shkurte Fejzës që na kanë bashkuar duke na frymëzuar në çdo kohë dhe na kanë mbushur me shpresë […]

Moti në Kopenhagë

loader-image
07:20, 15/07/2024
temperature icon 17°C
broken clouds
Humidity 82 %
Pressure 1011 mb
Wind 12 mph
Clouds Clouds: 75%
Sunrise Sunrise: 03:47
Sunset Sunset: 20:43

KF Liria - Herlev- Danimarkë

Autoshkolla Kbh-Trafik

error: Content is protected !!